Pracovník v oblasti biotechnológií (Holandsko) - EURES Slovensko

Pracovná pozícia (názov) PRACOVNÍK V OBLASTI BIOTECHNOLÓGIÍ (Dánsko)

– Technické/odborné vzdelanie (technický kurz alebo bakalárske štúdium) v oblasti farmaceutického/biotechnologického/laboratórneho odboru
– Znalosť anglického jazyka (min. úroveň B1) ústne a písomne

Zamestnávateľ je jedným z najväčších svetových zdravotníckych výrobných organizácií, ktoré pomáhajú farmaceutickým, biotechnologickým a výživovým spoločnostiam pri uvádzaní ich liečby na trh. Tento svetový líder v oblasti biologických vied pôsobiaci na troch kontinentoch hľadá talentovaných ľudí na kľúčovú pozíciu. Zatiaľ čo pracujú v oblasti vedy, neexistuje žiadny čarovný vzorec, ako to robiť. Ich najväčšie vedecké riešenie je spolupráca talentovaných ľudí, ktorí vymýšľajú nápady, ktoré pomáhajú podnikom pomáhať ľuďom. Výmenou za to jednotlivci pracujú na svojej kariére. Ich nápady, veľké aj malé, skutočne zlepšujú svet. A práve takouto prácou chce byť táto organizácia súčasťou.

Biotechnologický pracovník je zodpovedný za výrobu (kultiváciu buniek a tkanív) buniek v súlade s predpismi SVP v čistých priestoroch a vykonávanie ďalších súvisiacich postupov (príprava vzoriek, médií, nástrojov)

Zodpovednosti:
– Vykonávanie všetkých činností spojených s kultiváciou tkanív pre bunkovú terapiu, od východiskového materiálu až po konečný produkt podľa príslušných postupov.
– Vykonávanie súvisiacich povinností, napr. požadované čistenie výrobných priestorov, asistencia pri (re)kvalifikácie zariadení a logistických činností.
– Hlásenie a kontrola všetkých požadovaných krokov procesu v schválených záznamoch o šaržiach.
– Včasné oznamovanie všetkých zistených odchýlok nadriadenému.
– Účasť na iniciovaní odchýlok, CAPA a zmien.
– Podieľať sa na tvorbe a revízii výrobných postupov.
– Dodržiavať bezpečnostné zásady spoločnosti a pracoviska.

Najprv 7-mesačná zmluva, po vzájomnej dohode zmluva na dobu neurčitú. Praktická podpora: vybavenie BSN čísla, ubytovanie.

Mesačný plat od 2700 do 3500 € brutto, na základe kvalifikácie a skúseností.

Profesionálne vedenie počas celého náborového procesu. Profesionálna organizácia, ktorá zabezpečuje príjemnú pracovnú atmosféru.

Predpokladaný nástup dohodou
Úvazok plný
Lehota pre prihlásenie ASAP
Ponúkaný plat 2700

Životopis je potrebné zaslať cez pracovnú ponuku uverejnenú na portáli EURES Slovensko

Kontaktná osoba: Ing. Zuzana Kubovičová, 044/2440303, zuzana.kubovicova@upsvr.gov.sk

EURES Slovensko
Špitálska 8

Tel.: +421 02 204 44 870
Mail: matus.caban@upsvr.gov.sk
Web: www.eures.sk

Sieť EURES Slovensko je súčasťou európskej siete EURES (EURopean Employment Services), ktorá je hlavným ekonomickým nástrojom Európskej komisie na správne fungovanie európskeho pracovného trhu. Poskytuje bezplatné služby zamestnávateľom a záujemcom o prácu v krajinách EÚ/EHP a vo Švajčiarsku.
Viac informácií nájdete na: www.eures.sk a www.eures.europa.eu

Kontakty na poradcov https://www.eures.sk/kontakty.php

Ďaľšie pracovné ponuky tohoto zamestnávateľa