Prejsť na obsah

Projektový kalkulant - PMP Montex s.r.o.

Pracovná pozícia (názov) Projektový kalkulant
Požadujeme

Do nášho tímu hľadáme zodpovedného človeka, ktorý hľadá stabilitu a variabilitu.
Tvojou hlavnou náplňou bude:
príprava, spracovanie a kontrola cenových rozpočtov a ponúk
dopytovanie materiálu pre vypracovanie cenových ponúk
výber subdodávateľa a obstarávanie materiálu pre jednotlivé projekty a zákazky
vyhodnotenie a spracovanie subdodávateľských ponúk
obchodno - technická príprava jednotlivých ponúk a projektov
aktívna účasť na obhliadkach stavieb v rámci EÚ za účelom cenotvorby a revízií projektov
oslovovanie nových potencionálnych dodávateľov
spolupráca pri príprave harmonogramu projektu
kontrola a príprava súpisov vykonaných prác

Ponúkame

prácu v stabilnej spoločnosti s profesionálnym tímom
odborné vzdelávanie a jazykové kurzy v rámci pracovnej doby
referral bonus 500 €
bohatý sociálny program: rekondičné pobyty na Slovensku, príspevok za odpracované roky, príspevok na kultúrne a športové podujatie, príspevok na zdravie, príspevok pri narodení dieťaťa, plaváreň, spoločné podujatia

Predpokladaný nástup dohodou
Úvazok plný úväzok
Lehota pre prihlásenie do 15.5.2023
Ponúkaný plat od 1250 €. Výška mzdy závisí od vašich skúseností.
Ďalšie informácie
download_attachment download_attachment (897,35 kB)

Kontaktné informácie
PMP Montex s.r.o.
Vlčie Hrdlo 90
82107 Bratislava

Tel.: 0911648045
Mail: kariera@pmpmontex.sk
Web: www.pmpmontex.sk

Naša spoločnosť poskytuje služby v oblasti montáží, rekonštrukcií a opráv technologických celkov, modernizáciou výrobných zariadení, rekonštrukcií strojných zariadení a údržby. Zákazky realizujeme po celej Európe a svete.
Ponúka komplexné riešenia a služby v týchto oblastiach:
* Dodávka a realizácia investičných celkov na kľúč
* Montáž a demontáž strojnotechnologických zariadení
* Údržba technologických zariadení
* Výroba, dodávka a montáž potrubných systémov
* Montáž a demontáž oceľových konštrukcií
* Výstavba nádrž