Samostatný pracovník pre prácu so simulačnými sw - strojár - EKOM spol. s r. o.

Pracovná pozícia (názov) Samostatný pracovník pre prácu so simulačnými sw - strojár

Slovenská spoločnosť pôsobiaca na domácom i zahraničnom trhu viac ako 25 rokov hľadá pracovníka s technickým zameraním v odbore pracovník pre prácu so simulačnými sw – strojár, ktorí chce rozvíjať svoje znalosti a schopnosti. Ponúkame možnosť sebarealizácie, osobného rastu a ďalšieho vzdelávania v odbore.

Pozícia je vhodná aj pre absolventov VŠ (vysokoškolské vzd. II. stupňa v odbore - konštruktérsky smer / strojár). Prax v oblasti používania simulačných programov pri návrhu strojárskych výrobkov je výhodou.

Miesto práce
Priemyselná, Piešťany

Termín nástupu
Ihneď / Dohodou

Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1.300,- Euro

Náplň práce:
1. návrh konceptu výrobku, funkčných častí, filozofia činnosti
2. návrh výrobku v súlade s požiadavkami technických noriem
3. spracovanie zadania pre skúšky výrobku a spolupráca pri jeho skúškach a overovaní
4. spracovanie dokumentov manažérstva rizika pre oblasť zdravotníckej techniky
5. využívanie sw pri simulačných pevnostných analýzach a simulovaní prúdenia plynov
6. spracovanie správy o výsledkoch simulácie a návrhy na úpravy riešenia produktu
7. vedenie agendy k úlohe

Požadujeme:
1. znalosť používania sw Simulation CFD Motion alebo pod., pre simuláciu prúdenia plynov vo výrobku pre predvídanie jeho výkonu, optimalizovať návrh a overiť produkt a jeho správanie ešte pred jeho výrobou
2. znalosť používania sw Simulation Mechanical alebo pod. pre simuláciu pevnosti mechanických častí výrobku pre predvídanie jeho výkonu, optimalizovať návrh a overiť produkt a jeho správanie ešte pred jeho výrobou
3. znalosť práce so sw 3D CAD CREO, (Windchill)
4. znalosť technických noriem pre oblasť strojových výrobkov
5. znalosť európskej legislatívy pre oblasť zdravotníckych pomôcok a strojových výrobkov
Ostatné znalosti:
Pro/ENGINEER – pokročilý
Jazykové znalosti - Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Vodičský preukaz – B
Osobnostné predpoklady a zručnosti:
komunikatívnosť a organizačné schopnosti, schopnosť pracovať pri zvýšenej záťaži, schopnosť rozhodovať, samostatnosť a spoľahlivosť pri práci, logické myslenie, prezentačné zručnosti, schopnosť pracovať v tíme, analytické myslenie

stabilné zamestnanie v medzinárodne pôsobiacej spoločnosti
práca v tíme s kvalifikovanými a skúsenými odborníkmi
program vzdelávania podporujúci zvyšovanie kvalifikácie v odbore a odborný rast

Predpokladaný nástup Ihneď / Dohodou
Úvazok Plný
Lehota pre prihlásenie do 30.04.2019
Ponúkaný plat 1.300,- Euro

Ak Vás ponuka spoločnosti EKOM (www.ekom.sk) zaujala a spĺňate uvedené požiadavky na pracovnú pozíciu, rovnako tak v prípade záujmu o inú pracovnú pozíciu, zašlite prosím štruktúrovaný životopis spolu so žiadosťou na adresu spoločnosti na oddelenie ľudských zdrojov alebo e-mailom na adresu personal@ekom.sk.

Adresa spoločnosti
EKOM spol. s r. o.
Priemyselná 5031/18
921 01 Piešťany

EKOM spol. s r. o.
Priemyselná 5031/18
92101 Piešťany

Tel.: 033-7967241, 033-7967263
Mail: personal@ekom.sk
Web: www.ekom.sk

EKOM slovenská spoločnosť, ktorá sa zaoberá vývojom a výrobou zdravotníckej techniky a od roku 2000 aj spracovaním tenkých plechov CNC technológiou. Bola založená pred 20-timi rokmi. Názov spoločnosti je odvodený od ich nosného výrobku ako skratka slov ekologické kompresory - EKOM. Kompresory, ktoré vyrábame sú špecifické práve svojou bezolejovou konštrukciou. Zameriava sa na vývoj a produkciu bezolejových kompresorov pre medicínsku oblasť, predovšetkým pre dentálne súpravy, respiračné a narkotizačné prístroje, ako aj odsávacie systémy pre dentálnu prax. Odbytištia pre naše produkty sú prevažne v zahraničí od Ázie a Ruskej federácie cez štáty na Blízkom východe až po USA a Európu. Výrobný program tvoria:
• Dentálne kompresory pre zubné ambulancie a
laboratóriá
• Medicinálne kompresory určené pre dýchacie zariadenia
• Kompresory pre industriálne použitie
• Dentálne odsávačky
• Filtračné jednotky a sušiče vzduchu
Divízia Lisovňa dotvára komplexnosť výroby kompresorov a produkuje priemyselné skriňové prvky pre telekomunikačné rozvádzače, elektrónové mikroskopy, záložné zdroje pre IT, pre bankové trezor a iné.

Ďaľšie pracovné ponuky tohoto zamestnávateľa