Prejsť na obsah

PLC programátor pre zahraničie - objektové programovanie - S-Automation, s.r.o.

Pracovná pozícia (názov) PLC programátor pre zahraničie - objektové programovanie
Požadujeme

VŠ Elektrotechnická, Informatika, Automatizácia. Skúsenosti z automatizácie a programovaním riadiacich systémov PLC (objektové programovanie). Schopnosť orientácie v elektrotechnickej dokumentácii, praktické skúsenosti v oblasti elektrotechniky. Elektrotechnická spôsobilosť min. §21. Zodpovedný prístup k práci, samostatnosť, odolnosť voči stresu,vysoká flexibilita, príjemné vystupovanie, ochota cestovať na dlhšie pracovné cesty. Prax v podobnej sfére výhodou.

Ponúkame

Ponúkame možnosť oboznámiť sa so špičkovými technológiami, perspektívne zamestnanie v kolektíve odborníkov v oblasti automatizácie, možnosť cestovania, nadštandardné ohodnotenie, zabezpečenie vysokého životného komfortu zamestnanca a jeho progresívny rast v závislosti od dosiahnutých výsledkov.
Programovanie riadiacich systémov PLC (hlavne objektové programovanie, c#), uvádzanie automatizovaných jednoúčelových liniek do prevádzky (Beckhoff TwinCAT3 alebo Allen Bradley – RSLogix 5000 príp. SIMATIC TIA portal ) a tvorba ich vizualizácií (VisiWin, WinCC), SCADA a pod. 80% práca v zahraničí (Nemecko, Ázia, USA) 20% na SK. Časom čiastočne aj práca z domu.

Predpokladaný nástup 1.9.2019
Úvazok plný, živnosť
Lehota pre prihlásenie 31.8.2019
Ponúkaný plat od 2200€
Ponúkané bonusy k platu

+ diéty a koncoročné odmeny.

Ďalšie informácie

Spoločnosť ponúkajúca inžinierske služby pri vývoji jednoúčelových priemyselných zariadení v oblasti pokročilej automatizácie výroby a ich následným uvádzaním do prevádzky. Máme dlhoročné skúsenosti v oblasti robotiky, riadiacich systémov PLC, laserových technológií, ultrazvukového zvárania, naprašovania a pod. Rozširujeme náš tím aj o nových kolegov v PLC programovaní a v uvádzaní automatizovaných systémov do prevádzky.


Kontaktné informácie
S-Automation, s.r.o.
Ondrejovova 15
82103 Bratislava

Mail: office@sautomation.eu
Web: www.sautomation.sk

Spoločnosť zaoberajúca sa vývojom jednoúčelových priemyselných zariadení v oblasti pokročilej automatizácie výroby a ich nasledným uvádzanim do prevádzky. Mame dlhodobe skúsenosti v oblasti robotiky, riadiacich systémov PLC, laserových technológií, ultrazvukoveho zvárania a pod. Svoje posobenie rozširujeme aj do oblasti
automobilového priemyslu programovaním riadiacich systémov PLC a robotov.

 

 


Ďaľšie pracovné ponuky tohoto zamestnávateľa