Prečo a ako komercializovať výskum v life science

Štvrtok, 28. február 2019 - Štvrtok, 28. február 2019

Termín: 28. 2. 2019

Čas konania: 17.00 – 18.00 hod.

Organizátor: Univerzita Komenského v Bratislave, Univerzitný vedecký park UK, Inkubátor UVP UK Global Shapes Community

V priestoroch Univerzitného vedeckého parku Univerzity Komenského sa 28. februára 2019 o 17. hodine uskutoční prednáška PREČO A AKO KOMERCIALIZOVAŤ VÝSKUM V LIFE SCIENCE. Prednášať bude Adam Marťák, M.Sc.

Pôjde o pilotnú prednášku, ktorej cieľom je prebudiť a podporiť záujem o life sciences a ich aplikované využitie v praxi. Poskytnúť globálny pohľad na life science priemysel a otvoriť hlavné témy komercializácie.

Na pilotnú prednášku budú nadväzovať tri ďalšie prednášky počas letného semestra, pričom každá prednáška bude špecificky zameraná na vybranú problematiku komercializácie v life science.

Prednáška sa uskutoční 28. 2. 2019, 17.00 - 18.00 v konferenčnej miestnosti č. 187 (prízemie) Vedeckého parku Univerzity Komenského, Ilkovičova 8, Bratislava.

Účasť na podujatí je bezplatná, je však potrebné sa vopred ZAREGISTROVAŤ - TU.

Registrácia je otvorená do stredy 27. 2. 2019. Prosíme o bezodkladné informovanie v prípade neúčasti na mailovú adresu: miriam.marcisova@uniba.sk.

Miesto konania: Konferenčná miestnosť UVP UK, Ilkovičova 8, Bratislava

Mesto: Bratislava