Internship - Artificial Intelligence & Software Development

Popis brigády

Makeina AI je firma stojaca v popredí špičkových pokrokov automatizácie s využitím umelej inteligencie, počítačového videnia a blockchainu, kde sa odomykajú nové dimenzie možností, revolucionizujú priemyselné odvetvia a pretvára spôsob interagcií s technológiami. Využitím dát a strojového učenia umožňujeme organizáciám robiť múdrejšie rozhodnutia, podporovať rast a udržať si náskok v dnešnom uponáhľanom svete. Ponúkame príležitosť pre talentovaných študentov, ukázať svoje skryté zručnosti v akcii.

Pracovná náplň:
• Programovanie
• Cloud computing
• Vizualizácia
• 3D CAD

Požiadavky:
• Máš absolvované predmety Objektovo-orientované programovanie (OOP_B) a Umelá inteligencia (UI_B)
• Máš skvelé skúsenosti s prácou na počítači

Výhody:
• Interné školenia
• Flexibilný pracovný čas
• Možnosť práce z domu