Semikron - ponuka študentských stáží 2021

Už počas štúdia môžete získať praktické skúsenosti a zvýšiť svoju hodnotu na pracovnom trhu.

V súčasnosti ponúkame tieto možnosti spolupráce:

1. Flexibilný pracovný pomer prax prebieha v čase, keď máte počas týždňa v školskom roku voľno formou Dohody o brigádnickej práci študenta (20 hod/týždenne)

2. Pravidelnáletnástážvprípade,že cez rok nemáte možnosť absolvovať stáž, môžete ju absolvovať počas letných mesiacov (jún - september).

3. Bakalárskapráca

4. Diplomová práca

Po dohodnutí spolupráce s našou spoločnosťou:

• Každý študent dostane:
    prideleného tútora/mentora

plán zapracovania

• Po absolvovaní stáže:
    získa študent Osvedčenie o získaní teoretických vedomostí a praktických skúseností

• Na základe osvedčenia sa v našej spoločnosti, a tiež podľa záujmu študenta – je možnosť pokračovať v ďalšej spolupráci podľa aktuálnych možností spoločnosti (práca na dohodu počas štúdia, resp. hlavný prac. pomer)

Základné informácie:

• Typ kontraktu, resp. dohody:
    - dohody so stážistami uzatvárame najskôr ako Dohoda o vykonaní práce, kde je možnosť odpracovať 350 hod/rok. Ak sa tieto hodiny vyčerpajú a je obojstranný záujem o pokračovanie v stáži, potom sa uzatvára Dohoda o brigádnickej práci študenta (75 hod/mesiac).

• Odmena: 5,50 €/hod

Benefity:

• zvýhodnené stravovanie v priamo v priestoroch spoločnosti počas výkonu práce = 1,44 € (výber zo 6 jedál), príp. 2,42 € (minútka)
  • príspevoknacestovanie,vprípadedennéhodochádzania (podľa vzdialenosti od Vrbového: 10,-€/ 27,-€/ 45,-€ )

• ubytovanie na náklady spoločnosti (t.j. pre študenta zadarmo) pokiaľ je zo vzdialenosti, kedy je obtiažne dochádzanie na dennej báze

semikron_program_pre_studentov_letne_staze_2021_-_volne_miesta.pdf semikron_program_pre_studentov_letne_staze_2021_-_volne_miesta.pdf (643,46 kB)