Prípravár, rozpočtár - Kontrakting stavebné montáže, s.r.o.

Pracovná pozícia (názov) Prípravár, rozpočtár

VŠ vzdelanie stavebného smeru - pozemné staviteľstvo
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Autodesk AutoCAD - Pokročilý
CENKROS - Mierne pokročilý

Práca v zabehnutej a renomovanej spoločnosti
Možnosť osobného rozvoja a odborného rastu
Kvalifikovaný odborný tím spolupracovníkov
Možnosť rastu finančného ohodnotenia

Predpokladaný nástup dohodou
Úvazok TPP, živnosť
Lehota pre prihlásenie 30.6.2024
Ponúkaný plat dohodou
Ponúkané bonusy k platu

Mzda zásadne dohodou. Mzda závisí od druhu pracovnoprávneho vzťahu, od plnenia kvalifikačných predpokladov, odborných znalostí a pracovného výkonu. Pri pracovnom pomere pozostáva zo základného platu, ktorý je uvedený vyššie. K platu prináležia prémie a bonusy. Horná hranica mzdy nie je ohraničená a je limitovaná jedine odbornými skúsenosťami a pracovným výkonom. Pri živnosti sú fakturované jednotlivé objednané práce dohodnutou cenou. Tu uvedená mzda sa týka pracovného pomeru.

Ponuky posielajte zásadne elektronicky na adresu kolarik@kontrakting.sk.

Kontrakting stavebné montáže, s.r.o.
Dolné Rudiny 1
01004 Žilina

Tel.: +421905641704
Mail: kolarik@kontrakting.sk