Regionálny obchodný zástupca - región sever SR (ZA - LM - PP) -značková manipulačná a vysokozdvižná technika. - Dr.Ostertag Personnel Management Group s.r.o.

Pracovná pozícia (názov) Regionálny obchodný zástupca - región sever SR (ZA - LM - PP) -značková manipulačná a vysokozdvižná technika.

Skúsenosti v oblasti predaja technických produktov v segmente výroba, logistika, sklady ...., „ťah na bránu“, obchodnícke myslenie, samostatnosť, spoľahlivosť, výhodou, ale nie podmienkou je základná znalosť AJ, alebo NJ. Samozrejmosťou je seriózne zaškolenie a dostatočný čas na poznanie produktov a obchodnej stratégie.

Prevzatie siete súčasných zákazníkov v príslušnej časti regiónu a následné udržiavanie a rozvoj dlhodobých obchodných vzťahov s nimi, akvizícia nových zákazníkov, vedenie obchodných stretnutí so zákazníkmi s cieľom predaja manipulačnej a vysokozdvižnej techniky ako aj komplexných servisných služieb, obchodné rokovania, analýzy trhu, sledovanie aktivít konkurencie ......

Predpokladaný nástup ASAP
Úvazok TPP
Lehota pre prihlásenie 21. 05. 2024
Ponúkaný plat fix od 1300 EUR brutto + 1% z predaja
Ponúkané bonusy k platu

fix od minimálne 1300 EUR brutto v závislosti od skúsenosti, výška je predmetom dohovoru + seriózny systém odmien v závislosti od predaja, t.j. 1% z realizovaného predaja produktov a servisných služieb (celkovo fix + % sa štandardne pohybuje mesačná mzda významne nad 2.000 brutto) + ďalšie benefity ako auto na súkromné účely a pod. Viac informácii pri osobnom pohovore.

Dr.Ostertag Personnel Management Group s.r.o.
Kováčska 2
83104 Bratislava