Trainee konštruktér/ka - ManpowerGroup Slovensko

Pracovná pozícia (názov) Trainee konštruktér/ka

Radi privítame absolventa VŠ (predovšetkým technické, strojárske zameranie), ktorý si plne uvedomuje, že získanie univerzitného diplomu je len odrazovým mostíkom pre získavanie ďalších vedomostí, skúseností a zručností.
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
vysokoškolské II. stupňa
Vzdelanie v odbore
technické, strojárske
Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)
Ostatné znalosti
Pro/ENGINEER - Mierne pokročilý
Creo - Mierne pokročilý
Vodičský preukaz
Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno
Osobnostné predpoklady a zručnosti
Chuť učiť sa, pracovať na sebe a každý deň kráčať o krok vpred ďalším vedomostiam, zručnostiam a skúsenostiam.

Ponúkame:

tréningový program, ktorého cieľom je pripraviť absolventa na kariérnu dráhu na odborných pozíciách v rôznych oblastiach závodu (R&D, inžiniering a pod.)
rotáciu po jednotlivých výrobných oddeleniach spoločnosti (montáž, lakovňa, kovovýroba, odborné oddelenia) s cieľom oboznámiť sa s našimi produktmi, technológiou a procesmi a prostredníctvom spolupráce s kolegami na všetkých úrovniach sa zoznámiť s kultúrou a hodnotami spoločnosti a získať tak najlepšiu predstavu o našom fungovaní
sprevádzanie a pomoc od tútora (na pozícii seniornejší kolega/vedúci oddelenia) a v spolupráci s nimi pracujú Trainee na rôznych projektoch a úlohách, zodpovedajú za pridelené úlohy
reálne skúsenosti, pretože počas programu Trainee zistíš, čo Ťa zaujíma a kde sú Tvoje silné stránky a po jeho absolvovaní máš možnosť získať pozíciu, ktorá bude základňou pre Tvoj ďalší kariérny rast
Zamestnanecké výhody, benefity
​• Príspevok na dopravu za každý odpracovaný deň a v závislosti od vzdialenosti pracoviska (pri 21-dňovom mesiaci až do 105 €/mesačne) alebo nefinančný benefit: Ubytovanie v hodnote 193 €
• 13. / 14. plat až do výšky 145% v sledovanom období (po splnení kritérií a podľa rozhodnutia zamestnanca)
​• Technogym day (po splnení kritérií a podľa rozhodnutia zamestnanca od 1 až do 6 dní voľna ročne naviac)
​• Celoročný vstup do posilňovne v areáli spoločnosti TECHNOGYM E.E. aj pre vášho hosťa
​• Celoročný vstup do krytej plavárnea posilňovne vo Veľkom Krtíši a Aquatermal Dolná Strehová 20% zľava na všetky služby
​• Stravovanie vo firemnej reštaurácií a stravovacia karta nabíjaná na kvartálnej báze
​• Novorodenecká výbava pri narodení dieťaťa
• Referral program - odmena za odporučenie kandidáta
​• Odborné školenia
​• Pravidelné športové aktivity a podujatia
​• Mimoriadne bonusy za odpracované soboty až do 165€ (podľa odpracovaných sobôt)

​Benefity po 2 rokoch:
​• Príspevok na rekreáciu max. 275€
​• Príspevok na športovú činnosť dieťaťa max. 275€

​Benefit po 10 rokoch:
​• Životné poistenie až do výšky 1000€ ročne​

Predpokladaný nástup Dohodou
Úvazok Platená 6- mesačná stáž s ubytovaním s možnosťou následného trvalého pracovného pomeru
Lehota pre prihlásenie 31.08.2024
Ponúkaný plat 5,61 EUR/hod. (1140 EUR/mesačne)
Ponúkané bonusy k platu

5,61 EUR/hod.
Počas trvania programu TRAINEE patrí hodinová mzda (pri priemerných pohyblivých zložkách a priemernom fonde 174 hodín, je to cca. 1 140€)
+ Osobné hodnotenie max. do výšky 1 €/hod.
+ Tímový bonus max. do výšky 15%

Kandidát sa bude učiť, ako:

správne pracovať s technickými informáciami
zabezpečiť vyrobiteľnosť technických zmien v závode
realizovať technické zmeny potrebné pre výrobu
modelovať v príslušnom programe skupiny strojov a ich mechanických častí
navrhovať modely montáže v CAD
pripravovať konštrukčné výkresy
vyberať kódy mechanických častí a zadávať ich do CAD modelov

download_attachment download_attachment (15,98 kB)

ManpowerGroup Slovensko
Lazaretská 8
81108 Bratislava

Tel.: 02/ 57 106 900
Mail: manpower@manpower.sk

Driving business success. Accelerating personal success.

BRAND global 2For more than 65 years, Manpower has been dedicated to enriching people’s lives with meaningful employment and development opportunities, and providing companies with innovative workforce solutions that help them increase agility, improve productivity and boost the bottom line.

We started with a single office as a temporary staffing service – perhaps the first business of its kind. Today, all around the world, we provide this service and so much more, including permanent placement, workforce programs and workforce insight and innovation – all designed to optimize human potential and provide businesses with a key competitive advantage.

We began as an industry pioneer. And we remain at the forefront as a recognized thought leader in the changing world of work. With our global presence and local expertise, and by leveraging the peerless expertise of our parent company, ManpowerGroup, we influence how people and companies work now and how they will work in the future.

Few companies can match Manpower’s history of growth – or our continued progress as we enter the Human Age. Take a look at where we’ve been and who we are today. Our presence. Our leaders. Our vision and values. You’ll see an unwavering commitment to our clients’ and candidates’ success.