STU oslávila výročie narodenia A. B. Stodolu

Ide o jedného zo zakladateľov teórie regulácie a zakladateľa Stodolovej vedeckej školy parných a plynových turbín v Zürichu

STU je druhou najlepšou univerzitou na Slovensku

Poradie najlepších vysokých škôl na Slovensku vyjadruje rebriček UniRank™.

Rozhovor s Miroslavom Fikarom rektorom STU

Budem klásť dôraz na to, aby sme fungovali ako univerzita, nie ako spoločenstvo fakúlt

Rektor STU Miroslav Fikar udelil ocenenia pri príležitosti Dňa učiteľov

S cieľom motivovať pracovníkov STU k publikovaniu v špičkových a vysokoimpaktovaných periodikách vyhlásil rektor STU výzvu o najlepšie publikácie za rok 2018.

SlovakION medzi najlepšími z najlepších

Projekt SlovakION sa v rámci výzvy programu Horizon 2020 a výzvy Teaming umiestnil medzi najlepšími.

Prezident SR vymenoval M. Fikara za rektora STU

Prezident  Slovenskej republiky Andrej Kiska vymenoval prof. Ing. Miroslava Fikara, DrSc. za rektora STU na funkčné obdobie 2019 - 2023.

Elektromobily majú pred sebou ešte dlhú cestu

Zvykli sme si na istý komfort a prísť s novými technológiami, ktoré ale budú krokom späť z hľadiska pohodlia, spoločnosť neakceptuje

spat dalej